< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1028840145004768&ev=PageView&noscript=1" /> Good Quality Optical Frames - Large-frame Square Acetate Eyeglasses W3645017 – Mayya
Good Quality Optical Frames - Large-frame Square Acetate Eyeglasses W3645017 – Mayya
Product Detail
Product Tags
Related Video
Feedback (2)
Good Quality Optical Frames - Large-frame Square Acetate Eyeglasses W3645017 – Mayya Detail:
MOQ:
In stock 100pcs/per model  ( ready goods , can print your logo )
Order:600cs/per model (OEM/ODM can be accepted)
PAYMENT :
Ready goods : 100% T/T advance ;
Order : 30% T/T advance +70% T/T before shippment Or LC at sight .
DELIVERY TIME :
Ready goods : 7-30 days after receipt of payment ;
Order : 30-100 days after receipt of payment .
SHIPPING :
By air or sea or express ( DHL / UPS / TNT / FEDEX )
<p class="MsoNormal Analysis of the advantages and disadvantages of Acetate eyeglasses frames
<p class="MsoNormal
<p class="MsoNormal
<iframe width="954" height="450" src="https://www.youtube.com/embed/A7-CUFNWNI4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="